Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Sivas Erzurum arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:00 Ağrı Ses Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
437.73 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 15dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
17

SİVAS ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ağrı Ses Turizm BURSA > SİVAS > ERZURUM > Doğubeyazıt 13.04.2021 00:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > SİVAS > ERZURUM > Oltu 13.04.2021 00:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 00:45 TOUR, 2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş MERSİN > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 01:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 01:15 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SİVAS > ERZURUM > IĞDIR 13.04.2021 01:30 TR46, 2+2 70 TL Bilet Al
Kars Kalesi İZMİR > SİVAS > ERZURUM > KARS 13.04.2021 01:30 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > SİVAS > ERZURUM > Doğubeyazıt 13.04.2021 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 02:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 04:15 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 05:15 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 05:45 İZRR, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > SİVAS > ERZURUM > VAN 13.04.2021 16:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > SİVAS > ERZURUM > IĞDIR 13.04.2021 21:30 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Kars Kalesi MERSİN > SİVAS > ERZURUM > KARS 13.04.2021 23:00 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > SİVAS > ERZURUM > Erciş 13.04.2021 23:59 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al

ERZURUM SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > İZMİR 19.04.2021 10:00 TOUR, 2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > BALIKESİR 19.04.2021 13:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 19.04.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SİVAS > MERSİN 19.04.2021 13:30 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > İZMİR 19.04.2021 14:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > SİVAS 19.04.2021 15:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > SİVAS > Bodrum 19.04.2021 16:00 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > SİVAS > YALOVA 19.04.2021 16:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANTALYA 19.04.2021 16:02 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > SİVAS > ANKARA 19.04.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > SİVAS 19.04.2021 17:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > SİVAS > BURSA 19.04.2021 17:30 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ERZURUM > SİVAS > İZMİR 19.04.2021 18:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > MERSİN 19.04.2021 18:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > SİVAS > BURSA 19.04.2021 19:29 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 75 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > SİVAS > ANKARA 19.04.2021 19:30 2+1T, 2+1 69 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZURUM > SİVAS > BURSA 19.04.2021 19:30 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Sivas Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Sivas Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Sivas Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Sivas Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Sivas Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Sivas Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Erzurum Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Erzurum Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Erzurum Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Erzurum Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Erzurum Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Erzurum Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

SİVAS ERZURUM GÜZERGAHI

SİVAS ERZURUM YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

0,8 km / 1 dakika: M. Fethi Akyüz Cd. yönünde devam edin

75 m / 1 dakika: Bağdat Cd. konumunda sola dönün

164 km / 1 saat 56 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin