Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir  Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Sivas Eskişehir arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:30 Kars Kalesi aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Kars Kalesi, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
682.36 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 50dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
7

SİVAS ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kars Kalesi KARS > SİVAS > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 01:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > SİVAS > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 02:00 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 75 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 12.02.2021 19:30 İ34, 2+1 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > SİVAS > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 21:30 1+2., 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > SİVAS > ESKİŞEHİR > YALOVA 12.02.2021 22:46 İ 46, 2+2 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > ESKİŞEHİR > BURSA 12.02.2021 23:00 T2+1, 2+1 90 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kars Kalesi BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > KARS 25.02.2021 13:00 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > ARDAHAN 25.02.2021 13:00 02-0, 2+1 75 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > Erciş 25.02.2021 14:00 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS > Doğubeyazıt 25.02.2021 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ESKİŞEHİR > SİVAS > Oltu 25.02.2021 15:00 1+2., 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ESKİŞEHİR > SİVAS > ERZURUM 25.02.2021 18:00 İ34, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > ESKİŞEHİR > SİVAS 25.02.2021 21:15 MT38, 2+1 130 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Sivas Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Sivas Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Sivas Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Sivas Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Sivas Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Sivas Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Eskişehir Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Eskişehir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Eskişehir Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Eskişehir Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Eskişehir Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Eskişehir Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al

SİVAS ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

SİVAS ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

101 km / 1 saat 11 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

206 km / 2 saat 13 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: D200 çıkışına girin

33 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Balsu Cd. devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Balsu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

4,2 km / 10 dakika: Cumhuriyet Blv. yönünde sağa dönün