Sivas Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Sivas İstanbul arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 02:00 Öz Doğu Kars aracıdır. TRVG olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Yeni Sivas Turizm, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
886.92 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 48dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
8

SİVAS İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Doğu Kars ARDAHAN > SİVAS > İSTANBUL > BURSA 12.02.2021 02:00 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 12.02.2021 10:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm Divriği > SİVAS > İSTANBUL 12.02.2021 14:00 H1+2, 2+1 175 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > SİVAS > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > SİVAS > İSTANBUL 12.02.2021 17:30 MT38, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 12.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > İSTANBUL 12.02.2021 19:30 K40, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Zara > SİVAS > İSTANBUL 12.02.2021 19:30 TR32, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır İSTANBUL > SİVAS > IĞDIR 26.02.2021 13:00 TR46, 2+2 135 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > SİVAS > IĞDIR 26.02.2021 13:20 TR46, 2+2 135 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > SİVAS > Divriği 26.02.2021 16:00 H1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > SİVAS > Divriği 26.02.2021 16:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > SİVAS > İmranlı 26.02.2021 17:30 tr40, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SİVAS > İmranlı 26.02.2021 17:50 tr40, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SİVAS 26.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > SİVAS > Zara 26.02.2021 19:30 TR32, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SİVAS 26.02.2021 19:50 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Sivas Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Sivas Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Sivas Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Sivas Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Sivas Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Sivas Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat İstanbul Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat İstanbul Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu İstanbul Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

SİVAS İSTANBUL GÜZERGAHI

SİVAS İSTANBUL YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

101 km / 1 saat 11 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün