Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Sivas İzmir arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 21:00 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 21:00 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,032.28 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 09dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

SİVAS İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > SİVAS > İZMİR 13.05.2021 21:00 TR46, 2+1 100 TL Bilet Al

İZMİR SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > SİVAS > ARDAHAN 18.05.2021 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > SİVAS > Doğubeyazıt 18.05.2021 10:00 46K, 2+2 400 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > SİVAS > IĞDIR 18.05.2021 11:30 TR46, 2+1 180 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > SİVAS > Doğubeyazıt 18.05.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İZMİR > SİVAS > Tercan 18.05.2021 12:00 T2+1, 2+1 210 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İZMİR > SİVAS > Doğubeyazıt 18.05.2021 12:00 HJ40, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > SİVAS > ERZİNCAN 18.05.2021 12:00 2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > SİVAS > ERZURUM 18.05.2021 15:00 İZRR, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > İZMİR > SİVAS 18.05.2021 18:00 38TT, 1+1 200 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > SİVAS 18.05.2021 18:30 1111, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > SİVAS 18.05.2021 23:59 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Sivas Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Sivas Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Sivas Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Sivas Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Sivas Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Sivas Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat İzmir Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri İzmir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya İzmir Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat İzmir Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu İzmir Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya İzmir Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

SİVAS İZMİR GÜZERGAHI

SİVAS İZMİR YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

101 km / 1 saat 11 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

115 km / 1 saat 16 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin