Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Sivas Konya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 17:15 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 17:15 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Has Polat Ağrılı Turizm, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
497.58 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 49dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

SİVAS KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > KONYA > ANTALYA 13.04.2021 17:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > KONYA > İZMİR 13.04.2021 20:00 46K, 2+2 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KONYA > ANTALYA 13.04.2021 20:00 1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > KONYA > İZMİR 13.04.2021 20:45 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > KONYA > Bodrum 13.04.2021 21:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > KONYA > ANTALYA 13.04.2021 22:32 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al

KONYA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat ANTALYA > KONYA > SİVAS 21.04.2021 02:15 2+t, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > SİVAS 21.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bodrum > KONYA > SİVAS > Erciş 21.04.2021 19:30 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > SİVAS > ERZURUM 21.04.2021 23:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 80 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Sivas Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Sivas Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Sivas Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Sivas Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Sivas Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Sivas Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Konya Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Konya Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Konya Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Konya Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Konya Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Konya Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

SİVAS KONYA GÜZERGAHI

SİVAS KONYA YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

18,5 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 1. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz