Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Sivas Nevşehir arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 17:15 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 17:15 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Öz Sivas Seyahat, Patnos İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
274.60 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 18dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

SİVAS NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > NEVŞEHİR > ANTALYA 13.04.2021 17:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > NEVŞEHİR > ANTALYA 13.04.2021 20:00 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > NEVŞEHİR > İZMİR 13.04.2021 20:45 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > NEVŞEHİR > Bodrum 13.04.2021 21:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > NEVŞEHİR > ANTALYA 13.04.2021 22:32 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 70 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Sivas Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Sivas Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Sivas Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Sivas Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Sivas Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Sivas Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Nevşehir Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Nevşehir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Nevşehir Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Nevşehir Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Nevşehir Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Nevşehir Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

SİVAS NEVŞEHİR GÜZERGAHI

SİVAS NEVŞEHİR YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

18,5 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 1. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Kayseri Cd. / D765 yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Kayseri Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

17 m / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün