Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Sivas Niğde arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:45 Esadaş aracıdır. İ34 olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Esadaş, Hedef Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
324.69 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 50dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
8

SİVAS NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 12.02.2021 00:45 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > NİĞDE > MERSİN 12.02.2021 09:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 12.02.2021 12:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > NİĞDE > MERSİN 12.02.2021 17:00 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 12.02.2021 18:30 2+1R, 1+1 60 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > SİVAS > NİĞDE > MERSİN 12.02.2021 19:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. AMASYA > SİVAS > NİĞDE > HATAY 12.02.2021 21:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > SİVAS > NİĞDE > HATAY 12.02.2021 21:00 MT41, 2+1 90 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Sivas Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Sivas Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Sivas Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Sivas Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Sivas Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Sivas Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Niğde Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Niğde Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Niğde Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Niğde Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Niğde Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Niğde Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SİVAS NİĞDE GÜZERGAHI

SİVAS NİĞDE YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

18,5 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 1. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

109 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,9 km / 4 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayseri Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin