Sivas Otobüs Terminali - Rize Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Otobüs Terminali - Rize Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Sivas Rize arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 23:45 Aksu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 23:45 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Aksu Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
460.30 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 30dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

SİVAS RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aksu Turizm MERSİN > SİVAS > RİZE > Hopa 13.04.2021 23:45 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > RİZE 13.04.2021 23:59 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Sivas Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Sivas Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Sivas Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Sivas Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Sivas Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Sivas Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Rize Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Rize Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Rize Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Rize Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Rize Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Rize Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Bingöl Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Rize Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sivas Rize Aksu Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Rize Lüks Artvin Seyahat 125 TL Bilet Al
Bolu Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Düzce Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al

SİVAS RİZE GÜZERGAHI

SİVAS RİZE YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

0,8 km / 1 dakika: M. Fethi Akyüz Cd. yönünde devam edin

75 m / 1 dakika: Bağdat Cd. konumunda sola dönün

164 km / 1 saat 56 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

3,4 km / 2 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 2 dakika: Altköy Köyü Yolu konumunda U dönüşü yapın

7,2 km / 9 dakika: Çatalçam Yolu yönünde sağa dönün

91 m / 1 dakika: Sola dönün

1,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,0 km / 3 dakika: Çat Köyü Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Üçören Köyü Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

15,1 km / 14 dakika: Gölova Yolu yönünde sağa dönün

27,6 km / 24 dakika: Çamoluk Şiran Yolu yönünde sağa dönün

9,4 km / 7 dakika: Bayburt Şebinkarahisar Yolu / D040 yönünde sağa dönün

26,8 km / 24 dakika: Kelkit Cd. / Torul Şiran Yolu yönünde sola dönün Torul Şiran Yolu boyunca ilerleyin

16,2 km / 16 dakika: Tam sola dönün

5,2 km / 4 dakika: Hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

2,2 km / 2 dakika: Kalecik Köyü Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

10,8 km / 10 dakika: Torul Şiran Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Övündü Köyü Yolu yönünde tam sola dönün

1,5 km / 3 dakika: Sağa dönün

4,9 km / 4 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

6,8 km / 6 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

28,1 km / 26 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sağa dönün

20,3 km / 18 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde sağa dönün D885/E97 boyunca ilerleyin

4,5 km / 3 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

6,9 km / 6 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,7 km / 3 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin D885/E97 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

3,1 km / 4 dakika: Trabzon - Erzurum Yolu / D885 / E97 girin D885/E97 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Devlet Karayolu / D885 / E97 yönünde sağa dönün

17,6 km / 17 dakika: 2. Sahil Yolu Cd / Rize Cd. / D010 / E70 yönündeki rampaya girin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

16,4 km / 11 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

12,2 km / 8 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin

9,0 km / 6 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün