Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Sivas Yozgat arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 02:00 Öz Doğu Kars aracıdır. TR47 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
224.01 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 40dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
20

SİVAS YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Doğu Kars ARDAHAN > SİVAS > YOZGAT > BURSA 13.04.2021 02:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > SİVAS > YOZGAT 13.04.2021 07:30 X+5İ, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 08:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 08:31 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 10:30 16rh, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > YOZGAT 13.04.2021 12:00 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > SİVAS > YOZGAT > İSTANBUL 13.04.2021 12:30 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 13:00 1+ 2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > SİVAS > YOZGAT > İSTANBUL 13.04.2021 14:30 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > YOZGAT > MANİSA 13.04.2021 15:30 TR38, 005 GEÇİCİ ,2+1 30 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > İZMİR 13.04.2021 16:00 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > SİVAS > YOZGAT > İSTANBUL 13.04.2021 17:00 1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > YOZGAT 13.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > YALOVA 13.04.2021 20:00 1+2, 2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > İSTANBUL 13.04.2021 20:30 1+ 2, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > SİVAS > YOZGAT > Ereğli (Kdz) 13.04.2021 21:30 X+1Z, 2+1 40 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > YOZGAT > BURSA 13.04.2021 23:00 2+1Z, 2+1 45 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 23:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > YOZGAT 13.04.2021 23:58 CLASS, 2+2 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > YOZGAT > ANKARA 13.04.2021 23:59 2+I, 2+1 45 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Yozgat Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Yozgat Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Yozgat Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Ordu Yozgat Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Yozgat Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas - Erzincan Yozgat Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

SİVAS YOZGAT GÜZERGAHI

SİVAS YOZGAT YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

34,1 km / 26 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin