Trabzon -  Erzurum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Erzurum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Trabzon Erzurum arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 02:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
267.11 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 08dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

TRABZON ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm TRABZON > ERZURUM 09.03.2021 02:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > TRABZON > ERZURUM > VAN 09.03.2021 11:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > TRABZON > ERZURUM > K.MARAŞ 09.03.2021 17:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Hopa > TRABZON > ERZURUM > BATMAN 09.03.2021 17:00 X+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > ERZURUM 09.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > TRABZON > ERZURUM > VAN 09.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > TRABZON > ERZURUM > IĞDIR 09.03.2021 21:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 60 TL Bilet Al
Patnos İtimat Hopa > TRABZON > ERZURUM > Erciş 09.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > ERZURUM 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > TRABZON > ERZURUM > IĞDIR 09.03.2021 22:30 YT54, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > TRABZON > ERZURUM > VAN 09.03.2021 22:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al

ERZURUM TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ERZURUM > TRABZON > Hopa 09.03.2021 00:30 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > TRABZON 09.03.2021 08:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > TRABZON > Hopa 09.03.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > TRABZON > Hopa 09.03.2021 14:15 A2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > ERZURUM > TRABZON > Bafra 09.03.2021 15:30 ÇT44, Tourısmo 38 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > TRABZON 09.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > TRABZON > SAMSUN 09.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > TRABZON 09.03.2021 19:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > ERZURUM > TRABZON > Bafra 09.03.2021 20:00 ÇT44, Tourısmo 38 ,2+1 65 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > TRABZON > Hopa 09.03.2021 23:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ERZURUM > TRABZON > Hopa 09.03.2021 23:59 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum Trabzon Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum Trabzon Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum Trabzon Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum Trabzon Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum Trabzon Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum Trabzon Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Erzurum Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Erzurum Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Erzurum Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Bayburt Erzurum Uzaklık: 1,433.75 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Erzurum Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Ordu Erzurum Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

TRABZON ERZURUM GÜZERGAHI

TRABZON ERZURUM YOL TARİFİ

63 m / 1 dakika: Soğuksu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

2,7 km / 3 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerine çıkın Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

9,2 km / 7 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sürmene Araklı Yolu çıkışına girin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Sürmene Araklı Yolu üzerinden düz devam edin

2,8 km / 3 dakika: Bayburt Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 1 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

46,8 km / 46 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

14,7 km / 17 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sağa dönün

6,3 km / 11 dakika: Dümdüz ilerleyin

10,4 km / 12 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sola dönün

3,7 km / 4 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,9 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu girin

7,1 km / 7 dakika: Aydıntepe Yolu yönünde devam edin

68,4 km / 53 dakika: Bayburt Gümüşhane Yolu / D050 / E97 yönünde sola dönün E97 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 çıkışına girin

13,8 km / 10 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde devam edin

32,1 km / 24 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin