Trabzon -  Iğdır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Iğdır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Trabzon Iğdır arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 21:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ41 olan bu araç tahmini olarak 21:30 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Iğdır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Iğdır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
554.31 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 41dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

TRABZON IĞDIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Bafra > TRABZON > IĞDIR 03.03.2021 21:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > IĞDIR 03.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > TRABZON > IĞDIR 03.03.2021 22:30 YT54, 2+1 130 TL Bilet Al

IĞDIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kars - Iğdır Trabzon Uzaklık: 1,362.07 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Ağrı - Iğdır Trabzon Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ardahan - Iğdır Trabzon Uzaklık: 2,121.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bitlis - Iğdır Trabzon Uzaklık: 2,886.10 km / Süre: 03:38 Bilet Al
Erzurum - Iğdır Trabzon Uzaklık: 2,902.11 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Van - Iğdır Trabzon Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Iğdır Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Iğdır Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Iğdır Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Bayburt Iğdır Uzaklık: 1,433.75 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Iğdır Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Ordu Iğdır Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Iğdır Kalkışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Ordu Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Samsun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Sivas Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Iğdır Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al
Iğdır Varışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ordu Iğdır Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Sivas Iğdır Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al

Trabzon Iğdır Otobüs Firmaları

TRABZON IĞDIR GÜZERGAHI

TRABZON IĞDIR YOL TARİFİ

63 m / 1 dakika: Soğuksu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

2,7 km / 3 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerine çıkın Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

9,2 km / 7 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sürmene Araklı Yolu çıkışına girin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Sürmene Araklı Yolu üzerinden düz devam edin

2,8 km / 3 dakika: Bayburt Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 1 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

46,8 km / 46 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

14,7 km / 17 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sağa dönün

6,3 km / 11 dakika: Dümdüz ilerleyin

10,4 km / 12 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sola dönün

3,7 km / 4 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,9 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu girin

7,1 km / 7 dakika: Aydıntepe Yolu yönünde devam edin

68,4 km / 53 dakika: Bayburt Gümüşhane Yolu / D050 / E97 yönünde sola dönün E97 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 çıkışına girin

13,8 km / 10 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde devam edin

135 km / 1 saat 37 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sola dönün D100 boyunca ilerleyin

44,8 km / 35 dakika: Erzurum Ağrı Yolu / D080 / E691 yönünde sola dönün D080/E691 boyunca ilerleyin

123 km / 1 saat 38 dakika: Erzurum Iğdır Yolu / D080 yönünde sağa dönün D080 boyunca ilerleyin

5,2 km / 3 dakika: Erzurum Iğdır Yolu / D080 yönünde devam edin

31,8 km / 25 dakika: Erzurum Iğdır Yolu / D080 boyunca ilerlemek için düz devam edin D080 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kars Cd. yönünde sola dönün