Trabzon -  Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Trabzon Kayseri arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 10:00 Turay Seyahat aracıdır. R2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Turay Seyahat, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
584.52 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 45dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
6

TRABZON KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Turay Seyahat TRABZON > KAYSERİ > MERSİN 26.02.2021 10:00 R2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > TRABZON > KAYSERİ > HATAY 26.02.2021 15:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 140 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > TRABZON > KAYSERİ > HATAY 26.02.2021 15:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > KAYSERİ 26.02.2021 15:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > KAYSERİ 26.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > TRABZON > KAYSERİ > OSMANİYE 26.02.2021 18:00 TR35, 2+1 140 TL Bilet Al

KAYSERİ TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm ADANA > KAYSERİ > TRABZON 26.02.2021 19:00 ÇT38, Travego 33 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > TRABZON 26.02.2021 19:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > KAYSERİ > TRABZON > Hopa 26.02.2021 20:00 T34, 2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > TRABZON > RİZE 26.02.2021 22:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 140 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > KAYSERİ > TRABZON 26.02.2021 23:00 T2-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > KAYSERİ > TRABZON > RİZE 26.02.2021 23:30 ÇT41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Trabzon Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Trabzon Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Kayseri Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Kayseri Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Kayseri Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Bayburt Kayseri Uzaklık: 1,433.75 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Kayseri Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Ordu Kayseri Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Trabzon Kayseri Otobüs Firmaları

TRABZON KAYSERİ GÜZERGAHI

TRABZON KAYSERİ YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: Yavuz Selim Blv. yönünden Soğuksu Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

89 m / 1 dakika: Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü yönünde devam edin

1,6 km / 4 dakika: Yavuz Selim Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Değirmendere Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Devlet Karayolu yönünde hafif sağa dönün

1,0 km / 3 dakika: Erzurum Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

1,9 km / 2 dakika: Anadolu Blv. / D885 / E97 yönünde sağa dönün D885/E97 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

35,3 km / 31 dakika: Trabzon - Maçka Yolu / D885 / E97 yönünde dümdüz ilerleyin D885/E97 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Sola dönün

36,5 km / 32 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde sola dönün

7,0 km / 5 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Sağa dönün

84 m / 1 dakika: Dibekli Yolu yönünde devam edin

10,8 km / 10 dakika: Torul Şiran Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,9 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Kalecik Köyü Yolu yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

5,9 km / 5 dakika: Soldan devam edin

7,8 km / 7 dakika: Hafif sola yönelin

10,7 km / 10 dakika: Soldan devam edin

26,7 km / 25 dakika: Torul Şiran Yolu yönünde tam sağa dönün

9,4 km / 6 dakika: Bayburt Şebinkarahisar Yolu / D040 yönünde sağa dönün

27,6 km / 23 dakika: Çamoluk Şiran Yolu yönünde sola dönün

35,0 km / 29 dakika: Gölova Yolu yönünde sola dönün

38,0 km / 25 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 yönünde sağa dönün

56,2 km / 47 dakika: Zara Suşehri Yolu / D865 yönünde sola dönün

68,6 km / 47 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Cd. / D850 yönündeki rampaya girin

18,6 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 3. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Sivas Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Sivas Blv. yönünde devam edin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

6,3 km / 12 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin