Trabzon -  Ordu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Ordu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Trabzon Ordu arası en yakın sefer 17 Nisan 2021 Saat 00:05 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:05 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
251.25 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 51dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
14

TRABZON ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm TRABZON > ORDU 17.04.2021 00:05 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > TRABZON > ORDU > SAMSUN 17.04.2021 00:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > TRABZON > ORDU > Bafra 17.04.2021 01:00 TO41, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > GAZİANTEP 17.04.2021 11:30 TO41, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > ADANA 17.04.2021 12:30 T38, 2+2 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > TRABZON > ORDU > Kapaklı 17.04.2021 13:00 0607, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > ORDU 17.04.2021 13:01 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > BURSA 17.04.2021 14:00 TV40, 2+1 45 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > TRABZON > ORDU > HATAY 17.04.2021 15:00 0607, 2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > ORDU 17.04.2021 15:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > ORDU 17.04.2021 16:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > ORDU 17.04.2021 19:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > ORDU 17.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > ANKARA 17.04.2021 20:00 TO41, 2+1 50 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Trabzon Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Tokat - Ordu Trabzon Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu Trabzon Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu Trabzon Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu Trabzon Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Çorum - Ordu Trabzon Uzaklık: 2,788.57 km / Süre: 04:27 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Ordu Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Ordu Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Ordu Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Bayburt Ordu Uzaklık: 1,433.75 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Ordu Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Erzurum Ordu Uzaklık: 2,671.11 km / Süre: 04:08 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

TRABZON ORDU GÜZERGAHI

TRABZON ORDU YOL TARİFİ

63 m / 1 dakika: Soğuksu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Çatalın solundan devam edin, Akcaabat / Samsun tabelalarını takip edin ve 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerine çıkın

212 km / 2 saat 47 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

69 m / 1 dakika: Reşadiye Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Reşadiye Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 1 dakika: Aybastı Karakolu Cd. yönünde devam edin

9,4 km / 10 dakika: Çamaş Fatsa Yolu yönünde devam edin

10,3 km / 12 dakika: Çatalpınar Fatsa Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çatalpınar Kabataş Yolu yönünde devam edin

1,5 km / 3 dakika: Sağa dönün

47 m / 1 dakika: Sağa dönün

2,4 km / 6 dakika: Sola dönün

4,1 km / 9 dakika: Hafif sola yönelin

3,1 km / 7 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz