Trabzon - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 55 TL olduğu Trabzon Samsun arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 00:00 Özlem Ardahan aracıdır. H35 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
327.82 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 27dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
17

TRABZON SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özlem Ardahan ARDAHAN > TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 00:00 H35, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 00:05 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > TRABZON > SAMSUN > Bafra 27.02.2021 01:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > GAZİANTEP 27.02.2021 11:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > ADANA 27.02.2021 12:30 ÇÇ38, Travego ,2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > TRABZON > SAMSUN > Kapaklı 27.02.2021 13:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 13:01 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > TRABZON > SAMSUN > HATAY 27.02.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > TRABZON > SAMSUN > HATAY 27.02.2021 15:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 15:30 KR12(1+1)(, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 15:30 C.I.P SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 16:30 KR12(1+1)(, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 16:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > İSTANBUL 27.02.2021 17:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 55 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > TRABZON > SAMSUN > OSMANİYE 27.02.2021 18:00 T34, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > SAMSUN 27.02.2021 19:30 KR12(1+1)(, 2+2 70 TL Bilet Al

SAMSUN TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Kozlu > SAMSUN > TRABZON > RİZE 27.02.2021 00:30 ÇÇ38, Travego ,2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 00:30 TRV2+1 ART, 2+2 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ANKARA > SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 01:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 01:15 ÇT38, Travego 33 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 02:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 02:45 C.I.P SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm BURSA > SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 03:00 ÇT40, Travego 34 ,1+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm GAZİANTEP > SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 03:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > SAMSUN > TRABZON > RİZE 27.02.2021 05:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > SAMSUN > TRABZON > RİZE 27.02.2021 06:00 ÇT41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 60 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 06:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 06:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 07:00 C.I.P SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 08:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 14:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > TRABZON > VAN 27.02.2021 14:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 20:29 KR12(1+1)(, 2+2 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 23:29 KR12(1+1)(, 2+2 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > TRABZON 27.02.2021 23:45 KR12(1+1)(, 2+2 60 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Trabzon Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Samsun Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Samsun Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Samsun Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Bayburt Samsun Uzaklık: 1,433.75 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Samsun Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Ordu Samsun Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

TRABZON SAMSUN GÜZERGAHI

TRABZON SAMSUN YOL TARİFİ

63 m / 1 dakika: Soğuksu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Çatalın solundan devam edin, Akcaabat / Samsun tabelalarını takip edin ve 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerine çıkın

233 km / 3 saat 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

12,7 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 1 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 girmek için hafif sağa dönün

74,0 km / 58 dakika: U dönüşü yapın D010/E70 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Ordu yönünde Trabzon çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

2,2 km / 5 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin