TRABZON SÜZER TURİZM BİLETİ

Trabzon Süzer Turizm bileti almak için Trabzon Süzer Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Trabzon Süzer Turizm

Genelde Karadeniz Bölgesi’ne sefer düzenleyen ve bunun haricinde hiçbir otobüs firmasının sefer çıkarmadığı güzergahlara, ilçe ve köylere seferler düzenleyen eşsiz bir ulaşım firmasıdır. Trabzon ilimizin Akçaabat ilçesinin merkezinde kurulduğu bilinen Trabzon Süzer Turizm hızıyla, zamanından önce ulaşım sağlaması ile meşhur bir otobüs firmasıdır. Diğer firmaların belli bir zaman aralığında kat etmiş olduğu Karadeniz yollarını Trabzon Süzer Turizm bölgeyi bilmesi, yılların verdiği tecrübe ile daha kıza zamanda kat ederek, müşterilerini varmak istedikleri yere ulaştırmaktadır.

Bunun yanı sıra yolcuların can ve mal güvenliğini korumakta, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile ulaşım imkânı sağlamaktadır. Günümüzün teknolojisini en etkili şekilde kullanarak, otobüslerini daha rahat daha konforlu bir hale getirip siz yolcularına daha konforlu daha hızlı bir yolculuk vaat etmektedirler. Müşterilerin “Zaman ve haklarına saygı duymak” ilkesi ile ülkemizin dört bir yanına ulaşım sağlayan Trabzon Süzer Turizm insanlara, çevreye ve değerlere olan sorunlulukları yerine getirmektedir. İnsan taşımacılığında müşterilerin beklentilerini karşılamak, memnuniyetini sağlamak, güvenli bir şekilde sevdiklerine ulaştırmak yegâne görevlerindendir. Dünya standartlarını takip ederek hizmetlerini mükemmel sıfatlara taşımak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Trabzon Süzer Turizm’in internet sitesi üzerinden; belgelerini kontrol edebilir, online işlemler üzerinden bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir, rezervasyonlarınızı iptal edebilir, rezervasyon ve açık biletlerinizi seferlere bağlayabilir, biletlerinizi açığa alabilirsiniz. Bunun yanı sıra üye olarak müşterilerine sunacakları yeniliklerden ve kampanyalardan yararlanabilir, Bilgi merkezi üzerinden, seferlere, şubelere, filolara, mesafelere, hava durumuna ve yol durumuna göz atabilir, inceleyebilirsiniz. İletişim kısmından ise, istek, öneri, şikayetlerin yanı sıra online olarak internet üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri telefonla da yapabilirsiniz.

Trabzon Süzer Turizm iletişim adresi ise aşağıdaki gibidir;

Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali Peron No: 9- 10 Trabzon/TÜRKİYE

Telefon Numarası: (0462) 328 03 22 - 325 23 33

Email: bilgi@suzerseyahat.com.tr