Trabzon -  Van otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Trabzon - Van otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Trabzon Van arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 11:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Trabzon şehrinden kalkacaktır. Trabzon ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Trabzon Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
715.62 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 56dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5
Van

TRABZON VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm TRABZON > VAN 22.09.2020 11:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > TRABZON > VAN 22.09.2020 11:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > VAN 22.09.2020 21:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > TRABZON > VAN 22.09.2020 21:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Hopa > TRABZON > VAN 22.09.2020 22:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Trabzon Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Trabzon Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Trabzon Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Trabzon Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Trabzon Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Trabzon Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

TRABZON KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Van Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Trabzon - Giresun Van Uzaklık: 1,302.39 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Trabzon - Gümüşhane Van Uzaklık: 1,323.93 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Trabzon - Bayburt Van Uzaklık: 1,433.75 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Van Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Trabzon - Ordu Van Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Samsun Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ağrı Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Sinop Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Trabzon Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Kars Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Malatya Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Van Gaziantep Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Van Ardahan Elçi Vanyolu Seyahat 130 TL Bilet Al
Van Sivas Tokat Yıldızı 140 TL Bilet Al
Van Mersin Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Trabzon Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Turay Seyahat 120 TL Bilet Al
Kastamonu Trabzon Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Şanlıurfa Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Ordu Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Van Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Van Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al

Trabzon Van Otobüs Firmaları

TRABZON VAN GÜZERGAHI

TRABZON VAN YOL TARİFİ

63 m / 1 dakika: Soğuksu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

2,7 km / 3 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerine çıkın Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

9,2 km / 7 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sürmene Araklı Yolu çıkışına girin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Sürmene Araklı Yolu üzerinden düz devam edin

2,8 km / 3 dakika: Bayburt Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 1 dakika: Bayburt Cd. yönünde devam edin

46,8 km / 46 dakika: Araklı Yolu yönünde devam edin

14,7 km / 17 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sağa dönün

6,3 km / 11 dakika: Dümdüz ilerleyin

10,4 km / 12 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu yönünde sola dönün

3,7 km / 4 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,9 km / 2 dakika: Araklı Aydıntepe Yolu girin

7,1 km / 7 dakika: Aydıntepe Yolu yönünde devam edin

68,4 km / 53 dakika: Bayburt Gümüşhane Yolu / D050 / E97 yönünde sola dönün E97 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 çıkışına girin

13,8 km / 10 dakika: Erzurum Bayburt Yolu / D915 / E97 yönünde devam edin

140 km / 1 saat 41 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sola dönün D100 boyunca ilerleyin

72,1 km / 50 dakika: Erzurum Ağrı Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin

26,7 km / 34 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 1 dakika: 214. Sk. yönünde devam edin

0,8 km / 3 dakika: Cumhuriyet Cd. / Tutak Karayazı Yolu / D270 yönünde sola dönün Tutak Karayazı Yolu/D270 boyunca ilerleyin

36,0 km / 25 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 yönünde sağa dönün

2,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Emniyet Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

9,0 km / 8 dakika: Van Blv. yönünde devam edin

70,0 km / 50 dakika: D280 yönünde devam edin

69,4 km / 51 dakika: Erciş Van Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin D975 boyunca ilerleyin

2,8 km / 5 dakika: İpek Yolu Cd. / D300 yönünde devam edin

2,3 km / 4 dakika: Şabaniye Cd. / D975 yönünde sola dönün D975 boyunca ilerleyin

19,7 km / 16 dakika: Döner kavşaktan Hakkari Yolu / D975 yönündeki 1. çıkışa girin D975 boyunca ilerleyin

37,2 km / 26 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün