Tunceli Otogarı - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Tunceli Aksaray arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 11:00 Tuncelililer aracıdır. 2+1, olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Tunceli şehrinden kalkacaktır. Tunceli ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Tunceli Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
760.14 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 35dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

TUNCELİ AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer TUNCELİ > AKSARAY > İZMİR 12.02.2021 11:00 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Tunceli Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Tunceli Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Tunceli Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Tunceli Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Tunceli Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Tunceli Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Aksaray Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Aksaray Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Aksaray Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Aksaray Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Aksaray Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Tunceli Hatay Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Hatay Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Mersin Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

Tunceli Aksaray Otobüs Firmaları

TUNCELİ AKSARAY GÜZERGAHI

TUNCELİ AKSARAY YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. / Beton Köprü yönünde sağa dönün Bahriye Üçok Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 237. Sk. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Veli Aytaç Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çetin Emeç Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Yaşar Kemal Cd. yönünde devam edin

47,5 km / 38 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 yönünde sağa dönün

22,8 km / 15 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 boyunca ilerlemek için düz devam edin

76,2 km / 56 dakika: Elazığ Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

71,5 km / 49 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Nevşehir Cd. yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin