Tunceli Otogarı - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,247.96 KM
Yolculuk Süresi
14sa. 31dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Tunceli Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Tunceli Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Tunceli Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Tunceli Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Tunceli Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Tunceli Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Bursa Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Bursa Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Bursa Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Bursa Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Bursa Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Bursa Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Tunceli Hatay Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Hatay Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Mersin Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

TUNCELİ BURSA GÜZERGAHI

TUNCELİ BURSA YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Ali Haydar Veziroğlu Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Ali Haydar Veziroğlu Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,8 km / 1 dakika: Atıl Uzelgün Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Değirmen Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde sağa dönün

88,0 km / 1 saat 23 dakika: Tunceli Erzincan Yolu / D885 yönünde devam edin D885 boyunca ilerleyin

6,8 km / 5 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde tam sağa dönün

40,5 km / 28 dakika: U dönüşü yapın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

253 km / 2 saat 27 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

1,7 km / 1 dakika: Bursa / Yalova / D575 yönündeki 16 çıkışına girin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin, Bursa / D575 tabelalarını takip edin ve Yeni Yalova Blv. / D575 / E881 üzerine çıkın

7,0 km / 11 dakika: Yeni Yalova Blv. / İstanbul Cd / D575 / E881 yönünde devam edin İstanbul Cd/D575/E881 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz