Tunceli Otogarı - Çankırı Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Çankırı Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
793.51 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 05dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Çankırı Şehirler Arası Otobüs Terminali

Abdulhalik Renda Mahallesi, Bayramlar Sk. No:4, 18200 Merkez/Çankırı

ÇANKIRI VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kastamonu - Çankırı Tunceli Uzaklık: 1,068.40 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı Tunceli Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Ankara - Çankırı Tunceli Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Çorum - Çankırı Tunceli Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Tunceli Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Karabük - Çankırı Tunceli Uzaklık: 1,783.80 km / Süre: 02:34 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Çankırı Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Çankırı Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Çankırı Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Çankırı Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Çankırı Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Çankırı Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kahramanmaraş Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Çankırı Kalkışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
Çankırı İzmit Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
Çankırı İstanbul Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Esenler Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Kastamonu Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Çankırı Sinop Türkay Turizm 70.0 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Hatay Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Çankırı Varışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
İzmit Çankırı Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
İstanbul Çankırı Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Kastamonu Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Sinop Çankırı Türkay Turizm 50.0 TL Bilet Al
Kırıkkale Çankırı Özen Turizm 60 TL Bilet Al

TUNCELİ ÇANKIRI GÜZERGAHI

TUNCELİ ÇANKIRI YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Ali Haydar Veziroğlu Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Ali Haydar Veziroğlu Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,8 km / 1 dakika: Atıl Uzelgün Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Değirmen Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde sağa dönün

88,0 km / 1 saat 23 dakika: Tunceli Erzincan Yolu / D885 yönünde devam edin D885 boyunca ilerleyin

6,8 km / 5 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde tam sağa dönün

40,5 km / 28 dakika: U dönüşü yapın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

356 km / 4 saat 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Mehmet Varinli Cd. yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,5 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. yönündeki 1. çıkışa girin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

6,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

62,2 km / 43 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönünde sağa dönün

19,2 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D795 üzerine çıkın D795 boyunca ilerleyin

47,8 km / 36 dakika: İskilip Cd. / D180 yönünde sağa dönün D180 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D180 yönünde tam sola dönün

85,9 km / 1 saat 0 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D180 yönünde dümdüz ilerleyin D180 boyunca ilerleyin

19,9 km / 17 dakika: Ankara Çankırı Yolu / D765 yönünde sağa dönün D765 boyunca ilerleyin

0,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Alparslan Türkeş Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

38 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin