Tunceli Otogarı - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Tunceli Gaziantep arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 10:10 Tuncelililer aracıdır. 2+1. olan bu araç tahmini olarak 10:10 civarı Tunceli şehrinden kalkacaktır. Tunceli ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Tunceli Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
516.57 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 46dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

TUNCELİ GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer ERZİNCAN > TUNCELİ > GAZİANTEP > HATAY 13.04.2021 10:10 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Tunceli Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Tunceli Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Tunceli Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Tunceli Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Tunceli Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Tunceli Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Gaziantep Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Gaziantep Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Gaziantep Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Gaziantep Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Gaziantep Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kahramanmaraş Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Hatay Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

Tunceli Gaziantep Otobüs Firmaları

TUNCELİ GAZİANTEP GÜZERGAHI

TUNCELİ GAZİANTEP YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. / Beton Köprü yönünde sağa dönün Bahriye Üçok Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 237. Sk. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Veli Aytaç Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çetin Emeç Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Yaşar Kemal Cd. yönünde devam edin

47,5 km / 38 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 yönünde sağa dönün

22,8 km / 15 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 boyunca ilerlemek için düz devam edin

18,1 km / 15 dakika: Elazığ Bingöl Yolu / Elazığ Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin Elazığ Bingöl Yolu/D300 boyunca ilerleyin

5,5 km / 5 dakika: Alacakaya Yolu yönünde sola dönün

24,6 km / 25 dakika: Sağa dönün

2,0 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

46,2 km / 37 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde sola dönün D885 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 3 dakika: Çermik Cd. yönünde devam edin

28,6 km / 23 dakika: Çermik Ergani Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 2 dakika: Çermik Siverek Yolu yönünde sola dönün

54,5 km / 41 dakika: Çermik Siverek Yolu boyunca ilerlemek için tam sağa dönün

0,8 km / 1 dakika: Şeyh Lütfü Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Hayriye 21/1. Sk. yönünde devam edin

1,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Çermik Blv. / D360 yönündeki 3. çıkışa girin

81,3 km / 56 dakika: Prof. Dr. Kamil Turan Blv. / Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/D885/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

70,3 km / 42 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 çıkışına girin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönünde devam edin Paralı yol

9,2 km / 10 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,0 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz