Tunceli Otogarı - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Tunceli Kayseri arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 11:00 Tuncelililer aracıdır. 2+1. olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Tunceli şehrinden kalkacaktır. Tunceli ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Tunceli Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
601.76 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 42dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
3

TUNCELİ KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > İZMİR 06.06.2021 11:00 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > İSTANBUL 06.06.2021 12:00 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > BURSA 06.06.2021 16:00 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al

KAYSERİ TUNCELİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer İZMİR > KAYSERİ > TUNCELİ 19.06.2021 01:00 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > KAYSERİ > TUNCELİ 19.06.2021 02:59 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > KAYSERİ > TUNCELİ 19.06.2021 23:59 2+1., 2+1 140 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Tunceli Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Tunceli Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Tunceli Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Tunceli Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Tunceli Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Tunceli Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Kayseri Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Kayseri Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Kayseri Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Kayseri Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Kayseri Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kahramanmaraş Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Mersin Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Tunceli Kayseri Otobüs Firmaları

TUNCELİ KAYSERİ GÜZERGAHI

TUNCELİ KAYSERİ YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. / Beton Köprü yönünde sağa dönün Bahriye Üçok Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 237. Sk. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Veli Aytaç Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çetin Emeç Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Yaşar Kemal Cd. yönünde devam edin

47,5 km / 38 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 yönünde sağa dönün

22,8 km / 15 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 boyunca ilerlemek için düz devam edin

76,2 km / 56 dakika: Elazığ Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin