Tunceli Otogarı - Nevşehir Adnan Menderes Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Nevşehir Adnan Menderes Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 160 TL olduğu Tunceli Nevşehir arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 11:00 Tuncelililer aracıdır. 2+1. olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Tunceli şehrinden kalkacaktır. Tunceli ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Tunceli Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.08 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 43dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

TUNCELİ NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer TUNCELİ > NEVŞEHİR > İZMİR 06.06.2021 11:00 2+1., 2+1 160 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Tunceli Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Tunceli Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Tunceli Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Tunceli Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Tunceli Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Tunceli Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Nevşehir Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Nevşehir Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Nevşehir Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Nevşehir Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Nevşehir Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Nevşehir Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kahramanmaraş Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Mersin Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al

Tunceli Nevşehir Otobüs Firmaları

TUNCELİ NEVŞEHİR GÜZERGAHI

TUNCELİ NEVŞEHİR YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. / Beton Köprü yönünde sağa dönün Bahriye Üçok Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 237. Sk. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Veli Aytaç Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çetin Emeç Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Yaşar Kemal Cd. yönünde devam edin

47,5 km / 38 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 yönünde sağa dönün

22,8 km / 15 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 boyunca ilerlemek için düz devam edin

76,2 km / 56 dakika: Elazığ Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Kayseri Cd. / D765 yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Kayseri Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Süer Sk. yönünde sağa dönün

17 m / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün