Tunceli Otogarı - Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
730.88 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 15dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Tunceli Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Tunceli Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Tunceli Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Tunceli Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Tunceli Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Tunceli Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Niğde Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Niğde Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Niğde Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Niğde Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Niğde Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Niğde Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Tunceli Hatay Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Hatay Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Mersin Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

TUNCELİ NİĞDE GÜZERGAHI

TUNCELİ NİĞDE YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. / Beton Köprü yönünde sağa dönün Bahriye Üçok Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: 237. Sk. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Veli Aytaç Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Bahriye Üçok Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çetin Emeç Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Yaşar Kemal Cd. yönünde devam edin

47,5 km / 38 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 yönünde sağa dönün

22,8 km / 15 dakika: Tunceli Elazığ Yolu / D885 boyunca ilerlemek için düz devam edin

76,2 km / 56 dakika: Elazığ Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

153 km / 1 saat 42 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin Kayseri Malatya Yolu/D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Akmescit Köyü Yolu yönünde sola dönün

14,6 km / 10 dakika: Hafif sağa yönelin

6,6 km / 5 dakika: Kayseri Tomarza Yolu girin

1,8 km / 3 dakika: Kayseri Cd. yönünde devam edin

2,2 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Develi Cd. üzerinden düz devam edin

24,7 km / 18 dakika: Develi Tomarza Yolu yönünde devam edin

9,3 km / 8 dakika: Kayseri Develi Yolu yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Şht. Ömer Mavi Cd. yönünde sağa dönün

21,4 km / 15 dakika: Şht. Ömer Mavi Cd. hafif sağa döner ve Develi Yolu başlar

8,5 km / 6 dakika: Develi Yolu yönünde devam edin

73,7 km / 51 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönünde sola dönün

3,9 km / 4 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayseri Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin