Tunceli Otogarı - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Tunceli Otogarı - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu Tunceli Sakarya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 16:00 Tuncelililer aracıdır. 2+1+ olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Tunceli şehrinden kalkacaktır. Tunceli ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Tunceli Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,078.99 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 52dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

TUNCELİ SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer TUNCELİ > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 16:00 2+1+, 2+1 180 TL Bilet Al

SAKARYA TUNCELİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer İSTANBUL > SAKARYA > TUNCELİ 19.04.2021 15:00 2+1., 2+1 200 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Tunceli Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Tunceli Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Tunceli Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Tunceli Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Tunceli Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Tunceli Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

TUNCELİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Elazığ Sakarya Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Tunceli - Erzincan Sakarya Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Sakarya Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Tunceli - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 2,568.64 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Tunceli - Bayburt Sakarya Uzaklık: 2,655.62 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Tunceli - Erzurum Sakarya Uzaklık: 2,732.63 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Tunceli Kalkışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kahramanmaraş Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Kayseri Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Şanlıurfa Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Tunceli Adana Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Varışlı En Ucuz Tunceli Biletleri
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Tunceli Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Adana Tunceli Tuncelililer 120 TL Bilet Al
Kayseri Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Hatay Tunceli Tuncelililer 130 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Tunceli Sakarya Otobüs Firmaları

TUNCELİ SAKARYA GÜZERGAHI

TUNCELİ SAKARYA YOL TARİFİ

1,5 km / 2 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde batı ilerleyin

7,8 km / 10 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Tunceli Ovacık Yolu üzerine çıkın

63 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sağa döner ve Venk Köprüsü başlar

12,1 km / 15 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

87 m / 1 dakika: Tunceli Ovacık Yolu hafif sola döner ve Munzur Köprüsü başlar

10,3 km / 12 dakika: Tunceli Ovacık Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Ali Haydar Veziroğlu Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Ali Haydar Veziroğlu Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,8 km / 1 dakika: Atıl Uzelgün Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Değirmen Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde sağa dönün

88,0 km / 1 saat 23 dakika: Tunceli Erzincan Yolu / D885 yönünde devam edin D885 boyunca ilerleyin

6,8 km / 5 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde tam sağa dönün

40,5 km / 28 dakika: U dönüşü yapın Amasya - Erzurum Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

16,8 km / 12 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün

56 m / 1 dakika: Refahiye / Sivas / Ankara / Sehir Merkezi çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

380 km / 4 saat 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: Samsun Amasya Yolu / İstiklal Cd. / D100 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Samsun Amasya Yolu/D100/E80 boyunca ilerleyin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

319 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

154 km / 1 saat 28 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz