Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Uşak Adana arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:00 Vip Lüks Adana aracıdır. MTR olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
683.51 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 01dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
21

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

UŞAK ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > ADANA > HATAY 12.02.2021 00:00 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > ADANA 12.02.2021 00:15 1+1(38), 2+2 125 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > ADANA 12.02.2021 10:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 125 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 15:15 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > UŞAK > ADANA > Dargeçit 12.02.2021 15:30 2+2U, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 16:15 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > UŞAK > ADANA > SİİRT 12.02.2021 17:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > UŞAK > ADANA > BATMAN 12.02.2021 18:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > Kahta 12.02.2021 19:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 12.02.2021 19:30 C32, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 19:45 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş UŞAK > ADANA 12.02.2021 20:15 TR40-VİR, 2+2 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 20:15 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İZMİR > UŞAK > ADANA > HATAY 12.02.2021 20:45 ooo7, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > UŞAK > ADANA > HATAY 12.02.2021 22:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 12.02.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 12.02.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İZMİR > UŞAK > ADANA > Silifke 12.02.2021 23:00 34-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > Kadirli 12.02.2021 23:59 1+1r, 2+1 120 TL Bilet Al

ADANA UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm ADANA > UŞAK 01.03.2021 15:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > UŞAK 01.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 19:00 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > UŞAK > Kuşadası 01.03.2021 19:13 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADANA > UŞAK 01.03.2021 20:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 20:00 34-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 20:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 20:29 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > UŞAK > Kuşadası 01.03.2021 20:30 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 20:30 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 21:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > UŞAK 01.03.2021 22:30 1+2, 1+2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 22:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 22:59 VH, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 23:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > UŞAK > İZMİR 01.03.2021 23:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Uşak Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Uşak Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Uşak Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Uşak Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Uşak Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Uşak Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Adana Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Adana Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Adana Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Adana Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Adana Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Adana Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

UŞAK ADANA GÜZERGAHI

UŞAK ADANA YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin