Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Uşak Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:30 Ben Turizm aracıdır. 1+1t olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Kontur Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
683.51 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 01dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
20

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

UŞAK ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 01:30 1+1t, 1+1 170 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > ADANA 06.06.2020 14:30 1+1(403), 2+2 175 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 15:15 TRF1, 1+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > ADANA > Silopi 06.06.2020 16:30 HIJ1, 1+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 17:00 1+1t, 1+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İZMİR > UŞAK > ADANA > ŞIRNAK 06.06.2020 17:00 Y1-1, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > UŞAK > ADANA > BATMAN 06.06.2020 18:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > ADANA 06.06.2020 18:15 1+1(403), 2+2 175 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > UŞAK > ADANA > HATAY 06.06.2020 19:30 T2+1, TOURISMO ,1+1 230 TL Bilet Al
Jet Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > HATAY 06.06.2020 19:30 ACS7, VİP HİJYEN ,1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > UŞAK > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 20:15 TRF1, 1+1 200 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 20:30 H50, 1+1 210 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 21:30 VİR , 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > ADANA 06.06.2020 22:00 CLASS, 2+2 210 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > ADANA > Kadirli 06.06.2020 22:00 B1+1, B1+1, 2+2 KOLTUK ,1+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 22:30 1+1>, 1+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > UŞAK > ADANA > HATAY 06.06.2020 22:30 TS41, TOURISMO 41 ,1+1 230 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 22:30 1+1, Rahat 1+1 ,1+1 170 TL Bilet Al
Villa Seyahat AYDIN > UŞAK > ADANA > MERSİN 06.06.2020 23:00 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > UŞAK > ADANA > Kadirli 06.06.2020 23:59 1+1b, 1+1 180 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Uşak Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Uşak Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Uşak Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Uşak Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Uşak Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Uşak Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Adana Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Adana Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Adana Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Adana Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Adana Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Adana Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Ankara Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak Antalya Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Uşak Bursa Anadolu Ulaşım 125 TL Bilet Al
Uşak İzmir Ben Turizm 130 TL Bilet Al
Uşak Sakarya Anadolu Ulaşım 150 TL Bilet Al
Uşak Manisa Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Uşak Konya Öncü Seyahat 150 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Eskişehir Uşak Anadolu Ulaşım 100 TL Bilet Al
Afyon Uşak Ben Turizm 105 TL Bilet Al
Manisa Uşak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Uşak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Bursa Uşak Anadolu Ulaşım 125 TL Bilet Al
Aydın Uşak Villa Seyahat 140 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al

UŞAK ADANA GÜZERGAHI

UŞAK ADANA YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

Uşak Haberler
  • Özel sektördeki işlerini bırakıp çiftçi oldular

    Özel sektördeki işlerini bırakıp çiftçi oldular 3 yıldır çiftçilik yapan çift yılda 40 ton verim alıyor Uşak'ta özel sektördeki işlerini bırakıp devletten aldıkları hibe desteğiyle örtü altı yetiştiriciliğine başlayan çift, 2 bin 700 metrekare alanda üretim yapıyor.

  • Uşak ta kuyuya düşen köpeği vatandaşlar kurtardı

    Uşak'ın Ulubey ilçesinde kuyuya düşen köpek yavrusu vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

  • Başkan Arif Teke: "İşimiz gönül belediyeciliği"

    Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde Belediye Başkanı Arif Teke ve ilçe yönetimi, yeni normalleşme süreci kapsamında sanayi esnafını ziyaret etti.

  • Özel sektördeki işlerini bırakıp çiftçi oldular

    Uşak'ta özel sektördeki işlerini bırakıp devletten aldıkları hibe desteğiyle örtü altı yetiştiriciliğine başlayan çift, 2 bin 700 metrekare alanda üretim yapıyor.

  • Rektör Savaş: "Merkezi sınavlarda korona virüs önlemlerini ...

    Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile birlikte diğer yapılacak olan merkezi sınavlar için korona virüs tedbirleri kapsamında önlemleri arttırdıklarını ifade etti.

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.