Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Uşak Aksaray arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:30 Has Polat Ağrılı Turizm aracıdır. 46K olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Polat Ağrılı Turizm, Vangölü Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
470.59 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 35dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

UŞAK AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > UŞAK > AKSARAY > Doğubeyazıt 12.02.2021 13:30 46K, 2+2 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > UŞAK > AKSARAY > VAN 12.02.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > UŞAK > AKSARAY > Patnos 12.02.2021 16:30 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > UŞAK > AKSARAY > Patnos 12.02.2021 17:00 F1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 21:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İZMİR > UŞAK > AKSARAY > KAYSERİ 12.02.2021 22:30 T34, 2+1 80 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Uşak Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Uşak Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Uşak Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Uşak Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Uşak Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Uşak Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Aksaray Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Aksaray Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Aksaray Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Aksaray Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Aksaray Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Aksaray Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

UŞAK AKSARAY GÜZERGAHI

UŞAK AKSARAY YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

43 m / 1 dakika: 5730. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

42 m / 1 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde sola dönün

2,3 km / 3 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Aksaray Otogarı Yolu üzerine çıkın

1,9 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: 1404. Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 1401. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Bediüzzaman Cd. yönünde sola dönün