Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Uşak İzmir arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 02:00 Anadolu Ulaşım aracıdır. ART3 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
217.27 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 53dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
24

UŞAK İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 02:00 ART3, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > UŞAK > İZMİR 13.04.2021 02:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 37 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 03:30 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANKARA > UŞAK > İZMİR 13.04.2021 04:00 RhT, 2+1 41 kişilik PAMUK ,2+1 70 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 04:00 ART4, 2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > UŞAK > İZMİR 13.04.2021 04:00 1+ 2, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm UŞAK > İZMİR 13.04.2021 05:00 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > UŞAK > İZMİR 13.04.2021 06:30 X+2, 2+1 39 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 07:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > UŞAK > İZMİR 13.04.2021 07:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 09:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > UŞAK > İZMİR 13.04.2021 09:15 mers, mercedes torismo ,2+1 37 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 11:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > İZMİR 13.04.2021 11:30 1+2, 1+2 ,2+1 40 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 13:30 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 14:30 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 15:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > İZMİR 13.04.2021 15:00 1+2, 1+2 ,2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm UŞAK > İZMİR 13.04.2021 15:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 17:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 19:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 20:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > İZMİR 13.04.2021 21:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm UŞAK > İZMİR 13.04.2021 22:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al

İZMİR UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Anadolu Ulaşım İZMİR > UŞAK 17.04.2021 01:30 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 17.04.2021 07:00 403, 403 ,2+2 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 17.04.2021 09:00 1+2, 1+2 ,2+1 40 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > UŞAK > ARDAHAN 17.04.2021 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İZMİR > UŞAK 17.04.2021 12:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İZMİR > UŞAK > Doğubeyazıt 17.04.2021 12:00 FORT, Fortuna Man ,2+2 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 17.04.2021 12:00 TRAV, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > UŞAK > Patnos 17.04.2021 12:30 HJ2, 2+1 30 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > Silopi 17.04.2021 13:00 2+1,, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > UŞAK > BATMAN 17.04.2021 14:31 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İZMİR > UŞAK 17.04.2021 15:00 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > UŞAK > ERZURUM 17.04.2021 15:00 İZRR, 2+1 40 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > UŞAK > Kahta 17.04.2021 15:30 H1+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > UŞAK > KAHRAMANMARAŞ 17.04.2021 16:00 2+1, 2+1 35 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İZMİR > UŞAK > Niksar 17.04.2021 16:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 49 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İZMİR > UŞAK 17.04.2021 17:00 TR38, TR38 ,2+1 35 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 17.04.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat İZMİR > UŞAK > Silifke 17.04.2021 19:00 35-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > UŞAK > Kadirli 17.04.2021 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 17.04.2021 21:00 1+2, 1+2 ,2+1 40 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > HATAY 17.04.2021 21:30 X+2, 2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 17.04.2021 23:00 1+2, 1+2 ,2+1 40 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İZMİR > UŞAK 17.04.2021 23:59 ART1, 2+1 45 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Uşak Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Uşak Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Uşak Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Muğla - İzmir Uşak Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Uşak Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Uşak Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya İzmir Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli İzmir Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta İzmir Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur İzmir Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa İzmir Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın İzmir Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

UŞAK İZMİR GÜZERGAHI

UŞAK İZMİR YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

18 m / 1 dakika: Sanayi Cami Sk. konumunda sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Gün Sazak Cd. yönünde sağa dönün

142 km / 1 saat 47 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin