Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Uşak İzmir arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 02:45 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 02:45 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Metro Turizm, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
217.27 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 53dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
16

UŞAK İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 02:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 03:00 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 40 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANKARA > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 04:00 16rh, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 05:30 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 06:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 06:30 X+2, 2+1 39 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 07:15 vip , 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 08:30 TR46, 2+2 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 09:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 09:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 09:15 mers, mercedes torismo ,2+2 50 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > UŞAK > İZMİR 05.07.2021 10:30 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 11:30 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 15:00 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > İZMİR 05.07.2021 18:00 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al

İZMİR UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 07:00 403, 403 ,2+2 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 09:30 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > UŞAK > Doğubeyazıt 19.10.2021 10:01 46K, 2+2 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > UŞAK > NAHCİVAN 19.10.2021 11:30 TT21, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İZMİR > UŞAK > Doğubeyazıt 19.10.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > UŞAK > Dargeçit 19.10.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 19.10.2021 12:00 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > UŞAK > Patnos 19.10.2021 12:28 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 39 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İZMİR > UŞAK > Tercan 19.10.2021 13:00 T2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > Silopi 19.10.2021 13:00 2*1, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 19.10.2021 13:00 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Aras Seyahat İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 19.10.2021 13:30 TR15 2+2 4, 2+2 50 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 19.10.2021 13:30 TR15 2+2 4, 2+2 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 13:30 403, 403 ,2+2 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > GAZİANTEP 19.10.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 48 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > UŞAK > Kelkit 19.10.2021 14:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > UŞAK > BATMAN 19.10.2021 14:30 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 15:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > UŞAK > Kahta 19.10.2021 15:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > UŞAK > KAHRAMANMARAŞ 19.10.2021 16:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 16:00 403, 403 ,2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > UŞAK > Afşin 19.10.2021 16:00 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 40 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > Silopi 19.10.2021 16:00 2+1,, 2+1 40 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İZMİR > UŞAK > Niksar 19.10.2021 16:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm İZMİR > UŞAK > KAHRAMANMARAŞ 19.10.2021 17:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 19.10.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 19.10.2021 17:30 TMS 41 Kiş, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İZMİR > UŞAK > SİVAS 19.10.2021 17:58 38tr, 2+1 49 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Didim > İZMİR > UŞAK > TOKAT 19.10.2021 18:00 2+1Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Topçam Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 19.10.2021 18:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 18:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > UŞAK > HATAY 19.10.2021 19:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Mersin İZMİR > UŞAK > MERSİN 19.10.2021 19:00 Y2+1, 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > GAZİANTEP 19.10.2021 19:30 vip , 2+1 48 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 21:00 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > HATAY 19.10.2021 21:00 434, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > GAZİANTEP 19.10.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+2 48 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 23:00 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 19.10.2021 23:59 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Uşak Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Uşak Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Uşak Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Muğla - İzmir Uşak Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Uşak Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Uşak Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya İzmir Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli İzmir Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta İzmir Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur İzmir Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa İzmir Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın İzmir Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

UŞAK İZMİR GÜZERGAHI

UŞAK İZMİR YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

18 m / 1 dakika: Sanayi Cami Sk. konumunda sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Gün Sazak Cd. yönünde sağa dönün

142 km / 1 saat 47 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin