Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Uşak Kayseri arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 15:00 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 15:00 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
623.47 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 30dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

UŞAK KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İZMİR > UŞAK > KAYSERİ > VAN 13.04.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > UŞAK > KAYSERİ > Patnos 13.04.2021 16:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > UŞAK > KAYSERİ > Patnos 13.04.2021 17:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 89 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > UŞAK > KAYSERİ > ELAZIĞ 13.04.2021 17:30 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > UŞAK > KAYSERİ > Afşin 13.04.2021 19:00 TR35, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm İZMİR > UŞAK > KAYSERİ 13.04.2021 22:30 MRTN, MARATON 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al

KAYSERİ UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 19.04.2021 18:00 TR35, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 19.04.2021 18:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 19.04.2021 20:30 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 19.04.2021 22:00 49K, 2+2 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > UŞAK 19.04.2021 22:29 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 19.04.2021 23:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 19.04.2021 23:45 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Uşak Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Uşak Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Uşak Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Uşak Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Uşak Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Uşak Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Kayseri Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Kayseri Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Kayseri Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Kayseri Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Kayseri Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Kayseri Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

UŞAK KAYSERİ GÜZERGAHI

UŞAK KAYSERİ YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

11,8 km / 8 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün