Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Uşak Konya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:00 Vip Lüks Adana aracıdır. MTR olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Star Diyarbakır, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
341.18 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 15dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
26

UŞAK KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > KONYA > HATAY 12.02.2021 00:00 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 65 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > KONYA 12.02.2021 00:15 1+1(38), 2+2 65 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > KONYA 12.02.2021 01:30 1+1(41), 2+2 65 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > KONYA 12.02.2021 02:45 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 65 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > KONYA 12.02.2021 10:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 65 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > Doğubeyazıt 12.02.2021 13:30 46K, 2+2 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > KONYA 12.02.2021 14:30 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 65 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > VAN 12.02.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > UŞAK > KONYA > DİYARBAKIR 12.02.2021 15:15 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > UŞAK > KONYA > Dargeçit 12.02.2021 15:30 2+2U, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > UŞAK > KONYA > DİYARBAKIR 12.02.2021 16:15 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > UŞAK > KONYA > Patnos 12.02.2021 16:30 HJ2, 2+1 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > KONYA > Silopi 12.02.2021 16:30 BRŞ, 2+1 99 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > GAZİANTEP 12.02.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 49 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > Patnos 12.02.2021 17:00 F1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > ELAZIĞ 12.02.2021 17:30 1+2Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > UŞAK > KONYA > BATMAN 12.02.2021 18:01 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > Kahta 12.02.2021 19:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş UŞAK > KONYA 12.02.2021 20:15 TR40-VİR, 2+2 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > UŞAK > KONYA > DİYARBAKIR 12.02.2021 20:15 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > KONYA 12.02.2021 21:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > GAZİANTEP 12.02.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+1 49 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > UŞAK > KONYA > HATAY 12.02.2021 22:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > GAZİANTEP 12.02.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 55 TL Bilet Al
Süha Turizm İZMİR > UŞAK > KONYA > KAYSERİ 12.02.2021 22:30 T34, 2+1 75 TL Bilet Al
Villa Seyahat İZMİR > UŞAK > KONYA > Silifke 12.02.2021 23:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Uşak Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Uşak Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Uşak Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Uşak Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Uşak Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Uşak Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Konya Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Konya Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Konya Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Konya Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Konya Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Konya Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

UŞAK KONYA GÜZERGAHI

UŞAK KONYA YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz