Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak  Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Uşak Kütahya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 01:30 Anadolu Ulaşım aracıdır. ART3 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Kütahya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Kütahya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Anadolu Ulaşım, Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
141.90 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 50dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
12

UŞAK KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 01:30 ART3, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 03:00 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 07:00 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 10:00 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 12:10 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 13:00 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 14:10 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 16:10 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 18:10 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 19:10 PAMUKYOL, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 21:10 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım UŞAK > KÜTAHYA 13.04.2021 23:00 ART1, 2+1 35 TL Bilet Al

KÜTAHYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Uşak Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Bilecik - Kütahya Uşak Uzaklık: 1,116.01 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bursa - Kütahya Uşak Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Sakarya - Kütahya Uşak Uzaklık: 2,093.26 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Burdur - Kütahya Uşak Uzaklık: 2,444.93 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Isparta - Kütahya Uşak Uzaklık: 2,445.63 km / Süre: 02:56 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Denizli Kütahya Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Kütahya Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Kütahya Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Kütahya Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Kütahya Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak - İzmir Kütahya Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 120 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Uşak Kütahya Otobüs Firmaları

UŞAK KÜTAHYA GÜZERGAHI

UŞAK KÜTAHYA YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

53,5 km / 38 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

34,2 km / 23 dakika: D615 yönünde sola dönün

4,1 km / 3 dakika: Cumhuriyet Cd. / D615 yönünde devam edin

5,3 km / 4 dakika: Afyon Kütahya Yolu / Cumhuriyet Cd. / D615 yönünde devam edin Afyon Kütahya Yolu/D615 boyunca ilerleyin

37,8 km / 25 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 girin D650 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Abdurrahman Karaa Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Adnan Menderes Blv. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Bolatbey Sk. konumunda U dönüşü yapın

24 m / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz