Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Uşak Manisa arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 04:00 Alaşehir Sarıkız Turizm aracıdır. 2++1 olan bu araç tahmini olarak 04:00 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Manisa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Manisa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Alaşehir Sarıkız Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
175.48 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 36dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

UŞAK MANİSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Alaşehir Sarıkız Turizm ANKARA > UŞAK > MANİSA > İZMİR 25.02.2021 04:00 2++1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm UŞAK > MANİSA 25.02.2021 09:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

MANİSA UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm MANİSA > UŞAK 08.03.2021 10:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > MANİSA > UŞAK > Patnos 08.03.2021 13:15 HJ2, 2+1 30 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > MANİSA > UŞAK > Patnos 08.03.2021 13:45 F1+2, 2+1 30 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > MANİSA > UŞAK > Kahta 08.03.2021 16:15 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm MANİSA > UŞAK 08.03.2021 16:45 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İZMİR > MANİSA > UŞAK > Silifke 08.03.2021 20:00 35-1, 2+1 45 TL Bilet Al

MANİSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Uşak Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
Balıkesir - Manisa Uşak Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Manisa Uşak Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Aydın - Manisa Uşak Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Muğla - Manisa Uşak Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al
Bursa - Manisa Uşak Uzaklık: 2,744.16 km / Süre: 03:31 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Manisa Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Manisa Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Manisa Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Manisa Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Aydın Manisa Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak - İzmir Manisa Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Manisa Kalkışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Manisa Varışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
İzmit Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Alibeyköy Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Uşak Manisa Otobüs Firmaları

UŞAK MANİSA GÜZERGAHI

UŞAK MANİSA YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

18 m / 1 dakika: Sanayi Cami Sk. konumunda sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Gün Sazak Cd. yönünde sağa dönün

117 km / 1 saat 24 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

7,0 km / 5 dakika: Salihli - Akhisar Yolu / D555 / D585 çıkışına girin Salihli - Akhisar Yolu/D555 boyunca ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Sağa dönün

4,5 km / 5 dakika: Eldelek Köyü İç Yolu yönünde devam edin

3,4 km / 3 dakika: Hafif sağa yönelin

1,4 km / 2 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Cd. yönünde devam edin

10,6 km / 13 dakika: İnönü Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Poyraz Köyü İç Yolu yönünde devam edin

5,5 km / 5 dakika: Poyraz Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

6,2 km / 8 dakika: Hacıhıdır Köyü İç Yolu yönünde devam edin

11,6 km / 18 dakika: Sola dönün

3,8 km / 5 dakika: Şahinkaya Köyü Yolu konumunda sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Boyalı Köyü Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Boyalı Köyü İç Yolu yönünde hafif sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Boyalı Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün