Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Uşak Niğde arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 22:30 Süha Turizm aracıdır. MRTN olan bu araç tahmini olarak 22:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Niğde Aydoğanlar firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
569.75 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 45dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

UŞAK NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm İZMİR > UŞAK > NİĞDE > KAYSERİ 13.04.2021 22:30 MRTN, MARATON 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İZMİR > UŞAK > NİĞDE 13.04.2021 23:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 120 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Uşak Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Uşak Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Uşak Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Uşak Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Uşak Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Uşak Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Niğde Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Niğde Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Niğde Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Niğde Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Niğde Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Niğde Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Uşak Niğde Otobüs Firmaları

UŞAK NİĞDE GÜZERGAHI

UŞAK NİĞDE YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

39,6 km / 26 dakika: Aksaray-Adana Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Altunhisar Yolu çıkışına girin

33,8 km / 23 dakika: Altunhisar Yolu yönünde sola dönün

18,1 km / 14 dakika: Altunhisar Bor Yolu yönünde devam edin

40 m / 1 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,1 km / 1 dakika: Orhan Batı Cd. yönünde devam edin

3,2 km / 3 dakika: Orhan Batı Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,3 km / 2 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde devam edin

4,7 km / 7 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

1,1 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Dr. Sami Yağız Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

8 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin