Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Uşak Osmaniye arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:30 Vip Lüks Adana aracıdır. 489N olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Ben Turizm, Vip Lüks Adana firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
784.37 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 07dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
17

UŞAK OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 00:30 489N, 2+1 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm UŞAK > OSMANİYE 13.04.2021 10:00 403, 403 ,2+2 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > UŞAK > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 15:15 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > Silopi 13.04.2021 16:30 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > GAZİANTEP 13.04.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > SİİRT 13.04.2021 17:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > BATMAN 13.04.2021 18:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > BATMAN 13.04.2021 18:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > Kahta 13.04.2021 19:30 H1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 19:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 19:45 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş UŞAK > OSMANİYE 13.04.2021 20:15 TR38, TR38 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > UŞAK > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 20:15 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > GAZİANTEP 13.04.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > DİYARBAKIR 13.04.2021 22:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > GAZİANTEP 13.04.2021 22:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > UŞAK > OSMANİYE > Kadirli 13.04.2021 23:59 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Uşak Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Uşak Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Uşak Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Uşak Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Uşak Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Uşak Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Osmaniye Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Osmaniye Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Osmaniye Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Osmaniye Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Osmaniye Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Osmaniye Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

UŞAK OSMANİYE GÜZERGAHI

UŞAK OSMANİYE YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

30,0 km / 17 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz