Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Uşak Sivas arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 13:30 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Yeni Barış Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
815.40 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 22dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
6

UŞAK SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > UŞAK > SİVAS > ARDAHAN 13.04.2021 13:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > UŞAK > SİVAS > Doğubeyazıt 13.04.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > UŞAK > SİVAS > ERZİNCAN 13.04.2021 15:30 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > UŞAK > SİVAS > ERZURUM 13.04.2021 18:30 İZRR, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > UŞAK > SİVAS 13.04.2021 21:30 TR32, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > UŞAK > SİVAS 13.04.2021 21:45 1+ 2, 2+1 150 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Uşak Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Kayseri - Sivas Uşak Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Amasya - Sivas Uşak Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Uşak Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Uşak Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Uşak Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Sivas Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Sivas Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Sivas Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Sivas Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Sivas Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Sivas Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

UŞAK SİVAS GÜZERGAHI

UŞAK SİVAS YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

13,5 km / 12 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönündeki rampaya girin

116 km / 1 saat 15 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönünde devam edin D260/E96 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Polatlı / Ankara yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 15 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / D260 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

49,2 km / 30 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

101 km / 1 saat 10 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

313 km / 3 saat 32 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. çıkışına girin

75 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Muhsin Yazıcıoğlu Blv. devam edin

4,2 km / 7 dakika: Muhsin Yazıcıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için çatalın sağından ilerleyin

1,3 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İnönü Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz