Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Uşak Yozgat arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 13:30 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Uşak şehrinden kalkacaktır. Uşak ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Uşak Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Yeni Sivas Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
591.40 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 43dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

UŞAK YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > UŞAK > YOZGAT > ARDAHAN 13.04.2021 13:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > UŞAK > YOZGAT > Doğubeyazıt 13.04.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > UŞAK > YOZGAT > ERZURUM 13.04.2021 18:30 İZRR, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > UŞAK > YOZGAT > SİVAS 13.04.2021 21:30 TR32, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > UŞAK > YOZGAT > SİVAS 13.04.2021 21:45 1+ 2, 2+1 110 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

UŞAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Uşak - Kütahya Yozgat Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Uşak - Denizli Yozgat Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Uşak - Isparta Yozgat Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Uşak - Burdur Yozgat Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - Manisa Yozgat Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Uşak - Aydın Yozgat Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

UŞAK YOZGAT GÜZERGAHI

UŞAK YOZGAT YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Fatih Cd. yönünden İsmet Paşa Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Nuri Şeker Cd. yönünde sağa dönün

2,0 km / 4 dakika: Nuri Şeker Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Kılcan Cd. yönünde sağa dönün

94,6 km / 1 saat 4 dakika: Gazi Blv. / D300 / E96 yönünde sola dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

13,5 km / 12 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönündeki rampaya girin

116 km / 1 saat 15 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönünde devam edin D260/E96 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Polatlı / Ankara yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 15 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / D260 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200/E90 boyunca ilerleyin

49,2 km / 30 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

101 km / 1 saat 10 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönündeki rampaya girin

94,5 km / 1 saat 3 dakika: Kırıkkale Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. çıkışına girin

28 m / 1 dakika: Belediye Cd. / Şeyhzade Cd. yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Sola dönün