Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Van Ankara arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 10:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
1,252.20 KM
Yolculuk Süresi
15sa. 14dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
7

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

VAN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm VAN > ANKARA 09.03.2021 10:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ANKARA 09.03.2021 10:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ANKARA > İSTANBUL 09.03.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ANKARA 09.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ANKARA > BURSA 09.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ANKARA 09.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ANKARA 09.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al

ANKARA VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANKARA > VAN 09.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > VAN 09.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > VAN 09.03.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > ANKARA > VAN 09.03.2021 17:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > VAN > Erciş 09.03.2021 18:00 T2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > VAN 09.03.2021 20:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ANKARA > VAN 09.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Van Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Van Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Van Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Van Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Van Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Van Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Ankara Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Ankara Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Ankara Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Ankara Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Ankara Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Ankara Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

VAN ANKARA GÜZERGAHI

VAN ANKARA YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz