Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Van Batman arası en yakın sefer 05 Mart 2021 Saat 07:30 Vangölü Hakkari Turizm aracıdır. M-10 olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Yeşil Erciş Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
319.76 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 22dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
15

VAN BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Hakkari Turizm VAN > BATMAN > Silopi 05.03.2021 07:30 M-10, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > KAHRAMANMARAŞ 05.03.2021 07:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > MERSİN 05.03.2021 09:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BATMAN > ANTALYA 05.03.2021 09:00 +1+2, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > BATMAN 05.03.2021 11:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > KONYA 05.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > BATMAN 05.03.2021 14:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > HATAY 05.03.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BATMAN > MERSİN 05.03.2021 15:00 HK47, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > MERSİN 05.03.2021 16:30 X+6İ, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > BATMAN 05.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > MERSİN 05.03.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > KAHRAMANMARAŞ 05.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > DİYARBAKIR 05.03.2021 23:00 X+9İ, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > DİYARBAKIR 05.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Van Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Van Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Van Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Van Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Van Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Van Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Batman Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Batman Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Batman Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Batman Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Batman Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Batman Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

VAN BATMAN GÜZERGAHI

VAN BATMAN YOL TARİFİ

1,1 km / 2 dakika: Avarek Yolu yönünde kuzeybatı ilerleyin

6,3 km / 8 dakika: Avarek Yolu yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Avarek Sk. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Bey Üzümü 7. Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Avarek Yolu yönünde sola dönün

1,4 km / 3 dakika: Bey Üzümü Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: Özalp Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün

139 km / 1 saat 53 dakika: Erciş Yolu / İpek Yolu Cd. / D300 / D975 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

78,1 km / 1 saat 5 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

20,4 km / 14 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D965 yönünde sola dönün

45,9 km / 31 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

52 m / 1 dakika: Beyçayırı Yolu yönünde devam edin

17,1 km / 13 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

2,0 km / 2 dakika: Batı Raman Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün