Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Van Bitlis arası en yakın sefer 06 Mayıs 2021 Saat 07:30 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Akpolat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
204.03 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 40dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
10

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

VAN BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > KAHRAMANMARAŞ 06.05.2021 07:30 1+1B, 1+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MERSİN 06.05.2021 09:00 1+1B, 1+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > KONYA 06.05.2021 12:00 1+1B, 1+1 30 TL Bilet Al
Akpolat Turizm HAKKARİ > VAN > BİTLİS > MUŞ 06.05.2021 14:00 T40, 1+1 25 TL Bilet Al
Akpolat Turizm VAN > BİTLİS > MUŞ 06.05.2021 14:30 T40, 1+1 25 TL Bilet Al
Akpolat Turizm VAN > BİTLİS > MUŞ 06.05.2021 15:00 T40, 1+1 25 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > HATAY 06.05.2021 15:00 1+1B, 1+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MERSİN 06.05.2021 18:00 1+1D, 1+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > KAHRAMANMARAŞ 06.05.2021 20:00 1+1B, 1+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR 06.05.2021 23:00 1+1B, 1+1 30 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Van Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Van Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Van Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Van Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Van Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Şırnak - Bitlis Van Uzaklık: 2,358.54 km / Süre: 03:44 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Bitlis Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Muş Bitlis Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Bitlis Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Bitlis Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Bitlis Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van - Batman Bitlis Uzaklık: 3,197.63 km / Süre: 04:22 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

VAN BİTLİS GÜZERGAHI

VAN BİTLİS YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

23,7 km / 16 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın