Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 250 TL olduğu Van Bursa arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 12:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
1,606.69 KM
Yolculuk Süresi
19sa. 41dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

VAN BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm VAN > BURSA 09.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BURSA 09.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 250 TL Bilet Al

BURSA VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > VAN 09.03.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 250 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > VAN > Erciş 09.03.2021 12:00 T2+1, 2+1 230 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Van Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Van Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Van Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Van Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Van Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Van Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Bursa Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Bursa Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Bursa Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Bursa Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Bursa Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Bursa Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Van Bursa Otobüs Firmaları

VAN BURSA GÜZERGAHI

VAN BURSA YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

93,0 km / 1 saat 0 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın

0,4 km / 1 dakika: Milli Egemenlik Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hürriyet Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

21,1 km / 19 dakika: Acıöz Cd. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Kırşehir Aksaray Yolu / D757 yönünde sola dönün

8,4 km / 7 dakika: Sağa dönün

16,1 km / 15 dakika: Ecikağıl Köyü İç Yolu yönünde devam edin

8,7 km / 7 dakika: Bekdik Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Bahçeler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kızılırmak Sk. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hürriyet Blv. yönünde sola dönün

6 m / 1 dakika: Kemal Ünsal Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sola dönün

44 m / 1 dakika: Şafak Sk. yönünde sağa dönün

13,1 km / 12 dakika: Hafif sola yönelin

13,6 km / 10 dakika: Evren Şereflikoçhisar Yolu yönünde hafif sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hanlı Köprüsü yönünde devam edin

2,6 km / 2 dakika: Berat Cömertoğlu Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dağ Yolu Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dağ Yolu Sk. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Dağ Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Girne Sk. yönünde dümdüz ilerleyin

74 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 16 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz