Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Çankırı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Çankırı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Van
Yol Uzunluğu
1,217.08 KM
Yolculuk Süresi
15sa. 10dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Çankırı Şehirler Arası Otobüs Terminali

Abdulhalik Renda Mahallesi, Bayramlar Sk. No:4, 18200 Merkez/Çankırı

ÇANKIRI VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kastamonu - Çankırı Van Uzaklık: 1,068.40 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı Van Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Ankara - Çankırı Van Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Çorum - Çankırı Van Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Van Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Karabük - Çankırı Van Uzaklık: 1,783.80 km / Süre: 02:34 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Çankırı Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Çankırı Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Çankırı Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Çankırı Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Çankırı Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Çankırı Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Çankırı Kalkışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
Çankırı İzmit Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
Çankırı İstanbul Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Esenler Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Kastamonu Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Çankırı Sinop Türkay Turizm 70.0 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Çankırı Varışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
İzmit Çankırı Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
İstanbul Çankırı Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Kastamonu Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Sinop Çankırı Türkay Turizm 50.0 TL Bilet Al
Kırıkkale Çankırı Özen Turizm 60 TL Bilet Al

VAN ÇANKIRI GÜZERGAHI

VAN ÇANKIRI YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

99,5 km / 1 saat 12 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 2 dakika: Eşref Bitlis Cd. yönünde hafif sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Org. Eşref Bitlis Blv. üzerinden düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Saray Bosna Cd. yönünde devam edin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Salim Hazardağı Cd. üzerinden düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Vedat Dalokay Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Yeşilkent yönünde devam edin

8,9 km / 7 dakika: Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 yönünde sola dönün

33,3 km / 23 dakika: Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 boyunca ilerlemek için düz devam edin D260 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Osman Gazi Sk. yönünde sağa dönün

74 m / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

1,6 km / 2 dakika: Sola dönün

11,9 km / 10 dakika: Elazığ Keban Yolu / Keban Köprüsü / D260 yönünde sağa dönün Elazığ Keban Yolu/D260 boyunca ilerleyin

43,9 km / 31 dakika: Keban Arapgir Yolu / D875 yönünde sola dönün D875 boyunca ilerleyin

7,3 km / 8 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Sağa dönün

29,9 km / 21 dakika: Hekimhan Malatya Yolu yönünde sağa dönün

77,6 km / 59 dakika: Hekimhan Kangal Yolu yönünde devam edin

18,5 km / 13 dakika: Sivas Divriği Yolu yönünde devam edin

66,8 km / 46 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

84,9 km / 57 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

22,6 km / 16 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

41,2 km / 27 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde sağa dönün D795 boyunca ilerleyin

39,2 km / 27 dakika: Kırıkkale Tokat Yolu / D190 yönünde sola dönün

9,5 km / 8 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Kırıkkale Çorum Yolu / D190 üzerine çıkın

0,8 km / 2 dakika: Terminal Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: Çankırı Cd. yönünde sola dönün

14,5 km / 12 dakika: Kızılırmak Sungurlu Yolu yönünde devam edin

26,7 km / 23 dakika: Kızılırmak Sungurlu Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Saffet Sakarya Cd. yönünde devam edin

13,8 km / 11 dakika: Kızılırmak Yolu yönünde devam edin

20,2 km / 15 dakika: Çorum Çankırı Yolu / D180 yönünde sola dönün D180 boyunca ilerleyin

19,9 km / 17 dakika: Ankara Çankırı Yolu / D765 yönünde sağa dönün D765 boyunca ilerleyin

0,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Alparslan Türkeş Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

38 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin