Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Van Diyarbakır arası en yakın sefer 10 Mayıs 2021 Saat 07:30 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
405.84 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 19dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

VAN DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KAHRAMANMARAŞ 10.05.2021 07:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 10.05.2021 09:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ANTALYA 10.05.2021 09:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > DİYARBAKIR 10.05.2021 11:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KONYA 10.05.2021 12:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > DİYARBAKIR 10.05.2021 14:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > HATAY 10.05.2021 15:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 10.05.2021 16:30 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > DİYARBAKIR 10.05.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 10.05.2021 18:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KAHRAMANMARAŞ 10.05.2021 20:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR 10.05.2021 23:00 TG2+, 1+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 02:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 03:30 1+1., 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 04:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 07:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 12:00 TG2+, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 12:01 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 17:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 22:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 23:01 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 10.05.2021 23:56 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Van Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Van Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Van Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Van Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Van Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Van Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Diyarbakır Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Diyarbakır Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Diyarbakır Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Diyarbakır Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Diyarbakır Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

VAN DİYARBAKIR GÜZERGAHI

VAN DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

94,4 km / 1 saat 17 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 37 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D885 çıkışına girin

35 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

34 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin