Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Van Elazığ arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 07:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
507.17 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 29dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
12

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

VAN ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > SAMSUN 02.03.2021 07:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 09:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 02.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 02.03.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > İZMİR 02.03.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > BURSA 02.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANTALYA 02.03.2021 12:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > Bodrum 02.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ELAZIĞOTOGAR 02.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > ANKARA 02.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ELAZIĞ > MALATYA 02.03.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Van Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Van Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Van Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Van Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Van Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Van Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Elazığ Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Elazığ Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Elazığ Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Elazığ Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Elazığ Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Elazığ Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

Van Elazığ Otobüs Firmaları

VAN ELAZIĞ GÜZERGAHI

VAN ELAZIĞ YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

90,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Elâzığ / Kharput / Diyarbakır çıkışına girin

0,1 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde ilerlemek için soldan devam edin

0,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Elâzığ / Kharput tabelalarını takip edin

0,6 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde hafif sağa dönün

17 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

3,9 km / 6 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

44 m / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın