Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 139 TL olduğu Van Gaziantep arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 09:00 Yeşil Erciş Seyahat aracıdır. +1+2 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeşil Erciş Seyahat, Metro Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
713.90 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 45dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

VAN GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > ANTALYA 27.02.2021 09:00 +1+2, 2+1 139 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > GAZİANTEP 27.02.2021 14:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > GAZİANTEP > MERSİN 27.02.2021 15:00 HK46, 2+1 139 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > GAZİANTEP > MERSİN 27.02.2021 16:30 Z2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > MERSİN 27.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al

GAZİANTEP VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 03:00 +1+2, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 18:30 Z2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > GAZİANTEP > VAN 27.02.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Van Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Van Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Van Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Van Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Van Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Van Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Gaziantep Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Gaziantep Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Gaziantep Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Gaziantep Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Gaziantep Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Gaziantep Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

VAN GAZİANTEP GÜZERGAHI

VAN GAZİANTEP YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

94,4 km / 1 saat 17 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

70,3 km / 42 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 çıkışına girin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönünde devam edin Paralı yol

9,2 km / 10 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,0 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz