Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Van Kayseri arası en yakın sefer 05 Mart 2021 Saat 10:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
936.15 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 37dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
9

VAN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İSTANBUL 05.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > İSTANBUL 05.03.2021 11:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İZMİR 05.03.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > KAYSERİ 05.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > BURSA 05.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANTALYA 05.03.2021 12:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > Bodrum 05.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > KAYSERİ 05.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANKARA 05.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al

KAYSERİ VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > KAYSERİ > VAN 05.03.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KAYSERİ > VAN 05.03.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > VAN 05.03.2021 04:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > VAN 05.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > VAN 05.03.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > KAYSERİ > VAN 05.03.2021 22:01 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > VAN 05.03.2021 22:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > VAN 05.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > VAN 05.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > KAYSERİ > VAN 05.03.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Van Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Van Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Van Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Van Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Van Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Van Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Kayseri Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Kayseri Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Kayseri Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Kayseri Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Kayseri Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Kayseri Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Van Kayseri Otobüs Firmaları

VAN KAYSERİ GÜZERGAHI

VAN KAYSERİ YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin