Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Van Malatya arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 07:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 07:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
643.23 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 07dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
13

VAN MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > SAMSUN 15.06.2021 07:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > MALATYA 15.06.2021 09:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İSTANBUL 15.06.2021 09:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İZMİR 15.06.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > MALATYA 15.06.2021 12:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > BURSA 15.06.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANTALYA 15.06.2021 12:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > İSTANBUL 15.06.2021 13:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İSTANBUL 15.06.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > Bodrum 15.06.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > MALATYA 15.06.2021 16:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > ANKARA 15.06.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA 15.06.2021 22:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al

MALATYA VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > VAN 15.06.2021 03:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > MALATYA > VAN 15.06.2021 03:01 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > MALATYA > VAN 15.06.2021 05:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MALATYA > VAN 15.06.2021 05:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > MALATYA > VAN 15.06.2021 06:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > MALATYA > VAN 15.06.2021 08:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > VAN 15.06.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > MALATYA > VAN 15.06.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > VAN 15.06.2021 23:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > VAN 15.06.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Van Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Van Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Van Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Van Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Van Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Van Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Malatya Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Malatya Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Malatya Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Malatya Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Malatya Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Malatya Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

Van Malatya Otobüs Firmaları

VAN MALATYA GÜZERGAHI

VAN MALATYA YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Tam sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün