Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Van
Yol Uzunluğu
1,100.85 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 40dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Van Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Van Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Van Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Van Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Van Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Van Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Niğde Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Niğde Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Niğde Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Niğde Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Niğde Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Niğde Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

VAN NİĞDE GÜZERGAHI

VAN NİĞDE YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

94,4 km / 1 saat 17 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

40,7 km / 24 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Niğde Güney Otoyolu çıkışına girin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Niğde Güney Otoyolu yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aydınlık Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aydınlık Cd. boyunca ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin