Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Van Sakarya arası en yakın sefer 08 Mayıs 2021 Saat 09:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
1,560.31 KM
Yolculuk Süresi
18sa. 12dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

VAN SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm VAN > ADAPAZARI 08.05.2021 09:00 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 10:00 1+1B, 1+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 11:00 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 300 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 11:00 1+1, 1+1 230 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 14:00 1+1B, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > ADAPAZARI 08.05.2021 15:00 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al

SAKARYA VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > VAN 08.05.2021 13:01 1+1B, 1+1 400 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > VAN 08.05.2021 14:00 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 400 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > SAKARYA > VAN > Hizan 08.05.2021 15:15 tr3, 2+1 400 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > VAN 08.05.2021 16:01 1+1B, 1+1 400 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > VAN 08.05.2021 17:00 1+1, 1+1 500 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Van Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Van Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Van Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Van Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Van Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Van Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Sakarya Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Sakarya Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Sakarya Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Sakarya Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Sakarya Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Sakarya Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Van Sakarya Otobüs Firmaları

VAN SAKARYA GÜZERGAHI

VAN SAKARYA YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz