Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Van Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Van Yozgat arası en yakın sefer 21 Nisan 2021 Saat 10:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Van şehrinden kalkacaktır. Van ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Van Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Van
Yol Uzunluğu
1,041.49 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 56dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

VAN YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm VAN > YOZGAT 21.04.2021 10:30 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > YOZGAT > ANKARA 21.04.2021 10:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Van Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Van Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Van Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Van Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Van Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Van Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

VAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Van - Hakkari Yozgat Uzaklık: 1,698.80 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Van - Bitlis Yozgat Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Van - Muş Yozgat Uzaklık: 2,581.91 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Van - Iğdır Yozgat Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al
Van - Siirt Yozgat Uzaklık: 2,960.05 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Van - Ağrı Yozgat Uzaklık: 3,007.19 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Van Yozgat Otobüs Firmaları

VAN YOZGAT GÜZERGAHI

VAN YOZGAT YOL TARİFİ

0,8 km / 3 dakika: doğu yönünde ilerleyin

5,8 km / 7 dakika: Hafif sağa yönelin

5,4 km / 8 dakika: Sağa dönün

58,6 km / 41 dakika: Van Hakkari Yolu / D975 yönünde sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde dümdüz ilerleyin

108 km / 1 saat 21 dakika: Bitlis-Van Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

99,5 km / 1 saat 12 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 2 dakika: Eşref Bitlis Cd. yönünde hafif sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Org. Eşref Bitlis Blv. üzerinden düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Saray Bosna Cd. yönünde devam edin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Salim Hazardağı Cd. üzerinden düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Vedat Dalokay Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Yeşilkent yönünde devam edin

8,9 km / 7 dakika: Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 yönünde sola dönün

33,3 km / 23 dakika: Şht. Korg. Hulusi Sayın Blv. / D260 boyunca ilerlemek için düz devam edin D260 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Osman Gazi Sk. yönünde sağa dönün

74 m / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

1,6 km / 2 dakika: Sola dönün

11,9 km / 10 dakika: Elazığ Keban Yolu / Keban Köprüsü / D260 yönünde sağa dönün Elazığ Keban Yolu/D260 boyunca ilerleyin

43,9 km / 31 dakika: Keban Arapgir Yolu / D875 yönünde sola dönün D875 boyunca ilerleyin

7,3 km / 8 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Sağa dönün

29,9 km / 21 dakika: Hekimhan Malatya Yolu yönünde sağa dönün

77,6 km / 59 dakika: Hekimhan Kangal Yolu yönünde devam edin

18,5 km / 13 dakika: Sivas Divriği Yolu yönünde devam edin

66,8 km / 46 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

84,9 km / 57 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

34,1 km / 26 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin