VİVALİNES TURİZM BİLETİ

Vivalines Turizm bileti almak için Vivalines Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Vivalines Turizm

Vivalines turizm 2017 yılının başlarında İstanbul-Ankara ve Ankara-İstanbul arasında yaptıkları seferler ile hizmet vermeye başladılar. 2017 yılında kurulmuş olan bu firma otobüs sektöründe alışılmış olan kısacası bilinmiş olan kuralları değiştirerek bu sektöre hızlı ve güzel bir giriş yaptı. Vivalines turizm diğer otobüs firmalarından sunmuş oldukları hizmet kalitesi ile kendini belli etmektedir.

Normal otobüs standartlarının 1,5 katı daha geniş koltuk aralıkları ile ve kullanımı rahat olan bu geniş koltukları ile yolcularına oldukça rahat bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca sıcak yemek servisi, seyahat esnasında dağıtılan özel seyahat kitleri ve daha birçok yeniliği barındıran uçakbüs araçları ile birlikte alışılmış olan seyahatlerin dışında bir deneyim yaşama imkânları sağlamaktadır.

Yolculuk esnasında yolculara dağıtılan tabletler, sizi kapınıza kadar bırakacak olan vip araçlar ve bunların yanı sıra olarak hızlı ulaşım olanakları ile yolculuğunuzu kolaylaştırmanın yanında güzel ve rahat bir ulaşım imkânı sağlamaktadır. Vivalines turizm firmasında son teknolojiyi bünyesinde barındırmakta olan uçak büs araçları ile konforlu seyahat imkânı sunmaktadır. İstanbul-Ankara rotası dışında Bodrum ve İzmir rotalarına da otobüs seferleri yapılmaya başlanmıştır.

Vivalines Turizm ‘uçak konforunda otobüs seyahati’ sloganı ile bu sektöre mükemmel bir giriş yapmıştır. Sunmuş oldukları vip hizmet sayesinde bu sektöre bambaşka bir boyut getirmiş bulunmaktadır. Seyahatlerde evinizden alınıyor ve terminale getiriliyorsunuz. Terminale getirildikten sonra otogarda kendine özgü tasarımı ile tasarlanmış olan bekleme salonlarında bekliyorsunuz. Bekleme süresinde de burada ikramlar ile otobüs saatini bekliyorsunuz. Ayrıca bavullarınız bu esnada sizden alınıyor ve güvenli bir şekilde otobüslere yerleştiriliyor.

Vivalines Turizm iletişim adresi ve iletişim numarası:

Beştepe Mahallesi, Mevlana Blv.  Aşti No:82, 06510 Yenimahalle/Ankara

Telefon Numarası: 444 0 901