Yalova Otogarı - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Yalova Otogarı - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Yalova Ankara arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 08:45 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 08:45 civarı Yalova şehrinden kalkacaktır. Yalova ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Yalova Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Esadaş, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
417.62 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 17dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
11

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

YALOVA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm YALOVA > ANKARA 12.02.2021 08:45 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > ANKARA > ARDAHAN 12.02.2021 10:15 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm YALOVA > ANKARA 12.02.2021 10:45 JUMBO, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm YALOVA > ANKARA 12.02.2021 11:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ANKARA > ERZİNCAN 12.02.2021 12:30 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 12.02.2021 13:30 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 12.02.2021 13:30 X+12, 2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > ANKARA > HATAY 12.02.2021 16:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > ANKARA > GAZİANTEP 12.02.2021 16:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > ANKARA > SİVAS 12.02.2021 17:30 MT38, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > ANKARA > KAYSERİ 12.02.2021 19:30 T34, 2+1 70 TL Bilet Al

ANKARA YALOVA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm ANKARA > YALOVA 02.03.2021 01:00 JUMBO, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 01:30 z,2+, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > YALOVA 02.03.2021 01:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 01:45 MT38, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 02:00 T33, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 03:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > YALOVA 02.03.2021 03:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 04:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 04:31 İ 50, 2+2 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 05:15 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > ANKARA > YALOVA 02.03.2021 05:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > YALOVA 02.03.2021 11:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > YALOVA 02.03.2021 15:00 PAMUKYOL, 2+1 105 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Yalova Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Yalova Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Yalova Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Yalova Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Yalova Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Yalova Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

YALOVA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Ankara Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Yalova - İstanbul Ankara Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Yalova - Bilecik Ankara Uzaklık: 1,112.50 km / Süre: 01:53 Bilet Al
Yalova - Sakarya Ankara Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Düzce Ankara Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Yalova - Eskişehir Ankara Uzaklık: 2,183.22 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Yalova Kalkışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yalova Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Aksaray Seç Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Varışlı En Ucuz Yalova Biletleri
Ankara Yalova Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Yalova Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Aksaray Yalova Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

YALOVA ANKARA GÜZERGAHI

YALOVA ANKARA YOL TARİFİ

24 m / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde güney ilerleyin

36 m / 1 dakika: Gaziosmanpaşa Cd. / Şht. Ömer Faydalı Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kemerköprü Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cengiz Koçal Cd yönündeki 1. çıkışa girin

45 m / 1 dakika: Cengiz Koçal Cd boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,4 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / D575 / E881 yönünde hafif sağa dönün D575/E881 boyunca ilerleyin

13,8 km / 11 dakika: İzmit Yalova Yolu / D575 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

12,1 km / 8 dakika: Çatalın solundan devam edin ve O-5 üzerine çıkın Paralı yol

358 km / 3 saat 28 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 yönündeki çıkışa girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

1,0 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde ilerlemek için soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

6,2 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv yönünde devam edin

4,7 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus yönündeki rampaya girin

1,9 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz